SC-SC SM FRP G657 FTTH drop 3*2мм, FTTH патч-корд вуличний

$6$15

FTTH патч-корд вуличний – являє собою відрізок одноволоконного FTTH-кабелю з гнучким волокном G.657 посиленого двома FRP-прутами (Fiber Reinforced Plastic), з оптичними конекторами типу SC, полірування UPC.

Немає в наявності
Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:
 

Опис

FTTH патч-корд вуличний – являє собою відрізок одноволоконного FTTH-кабелю з гнучким волокном G.657 посиленого двома FRP-прутами (Fiber Reinforced Plastic), з оптичними конекторами типу SC, полірування UPC.
Призначений для підключення абонентів в мережах FTTH, PON / GPON, а також для підключення абонентів в офісах і багатоквартирних житлових будинках, забезпечує низькі втрати на вигинах малого радіусу.

Характеристики:

Тип виконання Зовнішній
Полірування UPC
Вносиме загасання ≤0,3 дБ
Робоча температура -25~70°C
Довжина 50м
Ø кабелю 3*2mm Дроп-кабель
Вага 8 кг/км
Тип волокна G.657, SM, 9/125мкм
Тип роз’єма SC
Тип кабелю FTTH
Колір Чорний
Зворотні втрати ≥-50 dB
Тест на розтяг 90/70 H
Матеріал LSZH

Додаткова інформація

Довжина

50, 75, 100, 125, 150, 175, 200